PRO VYSTAVOVATELE

VELETRH VĚDY

Jako firma, univerzita či vědecká instituce máte jedinečnou možnost zapojit se do dalšího Veletrhu vědy 2020, který nabídne během tří dnů od 3. do 5. 6. 2021 více než 100 expozic a desítky doprovodných akcí různého formátu. Máte-li zájem se stát vystavovatelem, vyplňte vstupní formulář, na základně kterého vás budeme kontaktovat a nastavíme spolupráci vaší firmě či instituci na míru. Přehled vystavovatelů budeme postupně zveřejňovat a doplňovat.

PROČ VYSTAVOVAT PRÁVĚ U NÁS?

Chci vystavovat na Veletrhu vědy 2021

JSME FIRMA

Jako firma máte jedinečnou možnost zapojit se do dalšího Veletrhu vědy 2020, který nabídne během tří dnů od 3. do 5. 6. 2021 více než 100 expozic a desítky doprovodných akcí různého formátu.  Firmám neklademe žádná omezení, můžete být start-upem, který vyvíjí zajímavý výrobek, velkou mezinárodní firmou, která chce představit své služby široké veřejnosti nebo firmou lokální (strojařskou, textilní, potravinářskou, apod.), která chce oslovit nové zaměstnance a navázat partnerství.

JSME INSTITUCE

Jako univerzita se na Veletrhu vědy můžete prezentovat široké veřejnosti a potenciálním vysokoškolským studentům. Můžete se zde prezentovat komplexně jako vzdělávací instituce nebo skrze příslušnou fakultu či katedru s konkrétním výzkumem, iniciativou, objevem, apod. Na Veletrhu vědy se rovněž prezentují science centra s některou ze svých stálých či putovních expozicí, nebo vědecké ústavy se svým probíhajícím či již aplikovaným výzkumem. Na Veletrhu vědy se dále prezentují také ministerstva se svými programy a iniciativami či neziskové organizace.

JSME ÚSTAV AKADEMIE VĚD ČR

Jako špičkový ústav Akademie věd ČR máte možnost zapojit se do Veletrhu vědy a prezentovat svůj aktuální výzkum široké veřejnosti pomocí interaktivních expozic. Dotazníkový formulář pro ústavy AV ČR budeme publikovat na našich webových stránkách na jaře 2021.

JAK SE STÁT VYSTAVOVATELEM?

Máte-li zájem se stát vystavovatelem, vyplňte vstupní formulář, na základně kterého vás budeme kontaktovat a nastavíme spolupráci vaší firmě či instituci na míru. Přehled vystavovatelů budeme postupně zveřejňovat a doplňovat.

ZVOLÍM SI PODOBU A ROZMĚR EXPOZICE

Firmám a vzdělávacím institucím nabízíme možnost pronájmu volné plochy (cena se odvíjí od počtu m²), nebo pronájem plochy s již postaveným stánkem. Záleží jen na vašich představách, ale velké a/nebo interaktivní expozice jsou schopny nalákat až tisíce návštěvníků za den!

PODÍVÁM SE, CO VŠE MÁM V CENĚ PRONÁJMU

     ✔ pronájem plochy expozice

     ✔ základní služby (wi-fi pro vystavovatele, elektřina – pokud máte stánek, zdravotník, ochranka, hasiči)

     ✔ den pro stavbu expozice zdarma, tj. 3. 6. 2020

     ✔ článek o expozici umístěný na webových stránkách www.veletrhvedy.cz a FB stránkách

     ✔ jídelna vyčleněná pro vystavovatele

     ✔ základní občerstvení v zóně pro vystavovatele

     ✔ průběžný úklid během konání veletrhu

     ✔ úklid po skončení veletrhu

     ✔ přednostní rezervace míst na doprovodný program

     ✔ parkování pro vystavovatele zdarma v předem vyhrazeném prostoru

     ✔ networkingové setkání s vystavovateli a zástupci AV ČR

VYPLNÍM KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pokud máte rámcovou představu o podobě vaší expozice, stačí nyní vyplnit krátký nezávazný formulář, na základě kterého vás budeme kontaktovat a nastavíme spolupráci vaší firmě či instituci na míru.

Chci vystavovat na Veletrhu vědy 2021

FOTOGALERIE

VYSTAVOVATELÉ Z MINULÝCH LET