Veletrh vědy: /
CAMP – CENTRUM ARCHITEKTURY A MĚSTSKÉHO PLÁNOVÁNÍ

CAMP – CENTRUM ARCHITEKTURY A MĚSTSKÉHO PLÁNOVÁNÍ

Centrum architektury a městského plánování (CAMP) je místo, které vám řekne, co se plánuje stavět v Praze, jaké vzniknou nové parky a jak se promění vaše čtvrť za dvacet let.

Místo, které městu rozumí. Kavárna a vnitřní terasa, kam se ukryjete před hlukem Prahy. Studovna, kde si v klidu prolistujete posledním číslem časopisů Monocle, Frame, Domus nebo Wallpaper. Knihkupectví dokonale zásobené novinkami ze světa architektury, urbanismu, ale i designu. Centrum architektury a městského plánování (CAMP) je místo, které vám řekne, co se plánuje stavět v Praze, jaké vzniknou nové parky a jak se promění vaše čtvrť za dvacet let. 

| CO DĚLÁME & PŘIPRAVUJEME

CAMP sídlí pár minut od Karlova náměstí v monumentální brutalistní budově ze 70. let od českého architekta Karla Pragera. Modernismus se tu potkává s minimalistickou vizuální identitou. Aktuální informace o městském plánování hrají hlavní roli stejně jako zapojení veřejnosti do budoucí podoby města. Čeká vás výstavní program na velkolepé 25 m dlouhé projekční stěně, kino, přednášky a diskuze s nejvýznamnějšími architekty stejně jako kreativní program pro děti. 

Veškerý program v CAMPu je zdarma. Stačí si rezervovat své místo a vyrazit za architekturou. 

| DALŠÍ INFORMACE O CAMPU

BLOG CAMPuj.online

PODCAST ZKOUŠKA SIRÉN

FACEBOOK VYSTAVOVATELE

INSTAGRAM VYSTAVOVATELE

YOUTUBE SE ZÁZNAMY PŘEDNÁŠEK

PODÍVEJTE SE, JAK TO U NÁS VYPADÁ

| DALŠÍ VYSTAVOVATELÉ

Top