Veletrh vědy: /


FLIXBUS

FLIXBUS

Jsme zelená a inteligentní mobilita k objevování světa. Jsme mladý poskytovatel mobility, který od roku 2013 mění způsob, jakým miliony lidí cestují po Evropě. Díky jedinečné kombinaci technologického startupu, internetového podniku a klasického dopravce jsme během krátké doby dokázali vybudovat největší síť dálkových autobusů v Evropě.

| ZELENÝ AUTOBUS SNÍŽÍ UHLÍKOVOU STOPU VAŠÍ CESTY 

Flotila autobusů FlixBus je složena z moderních vozů, které splňují ta nejpřísnější emisní kritéria a jsou efektivní i ve spotřebě pohonných hmot. Avšak i naše moderní autobusy produkují nízké množství emisí, a proto vám ve spolupráci s ClimatePartner nabízíme možnost kompenzovat dopad vaší cesty na životní prostředí. Podle principu offsetování emisí skleníkových plynů můžete při rezervaci jízdenky poskytnout finanční příspěvek, který je poté investován do certifikovaného projektu na ochranu životního prostředí a množství emisí CO2 z vaší autobusové jízdy se tak vykompenzuje.

10% SLEVA PRO FANOUŠKY VĚDY

Příspěvkem FlixBusu na ochranu klimatu je financován projekt na ochranu ovzduší Atmosfair ve Rwandě nazvaný „Energeticky efektivní sporáky“, který je akreditován Organizací spojených národů (OSN). Tyto efektivní sporáky přispívají k tomu, že při vaření se na rwandském venkově spotřebuje asi o 80 % méně dřeva ve srovnání s tradičními ohništi. Projekt tak pomáhá zachovat místní lesy – mimo jiné domov posledních horských goril na světě – a tím přispívá ke globální ochraně klimatu.

WEBOVÉ STRÁNKY VYSTAVOVATELE

FACEBOOK VYSTAVOVATELE

| DALŠÍ VYSTAVOVATELÉ

Top