Veletrh vědy: /


KAPAJI

KAPAJI

Jste pod tlakem a nemáte chuť a čas vše řešit sami? Jsme flexibilní společnost, která vám to pomůže vyřešit!

Máme celkem přes 30 let zkušeností ve farmaceutickém průmyslu v projektovém řízení včetně velkých a složitých projektů, ve výběru generického portfolia, a vědecké kompetence v oblasti charakterizace API a lékovým forem včetně reverzního inženýrství, a v oblasti technické a experimentální podpory pro úspěšné bioekvivalenční studie a troubleshooting rutinní výroby.

| PODPORA FARMACEUTICKÉHO VÝVOJE

Podporujeme farmaceutický vývoj pomocí při výběru portfolia, literárními rešeršemi, speciálními analytickými metodami pro charakterizaci API, meziproduktů i lékových forem, a studiemi na zvířatech, farmaceutickou výrobu speciálními analytickými metodami, troubleshootingem a vyšetřováním kořenových příčin.

Také poskytujeme projektové řízení na klíč. Odřídíme celý projekt nebo jeho kritické fáze, dle vašich potřeb. Pomůžeme s vytvořením nebo nastavením projektové kanceláře ve vaší společnosti, a nástroje projektového řízení upravíme na míru vašim potřebám. Mapujeme a optimalizujeme firemní procesy ve farmaceutických i dalších průmyslových společnostech.

WEBOVÉ STRÁNKY VYSTAVOVATELE

| DALŠÍ VYSTAVOVATELÉ

Top