Veletrh vědy: /

PŘÍRODOVĚDECKÁ FAKULTA UNIVERZITY KARLOVY

PŘÍRODOVĚDECKÁ FAKULTA UNIVERZITY KARLOVY

Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy je jednou z největších vědecko-výzkumných institucí v ČR, a to jak z hlediska počtu vědeckých výsledků, tak i na základě hodnocení jejich kvality. 

Nabízíme studium bakalářských (Bc.), navazujících magisterských (Mgr.) a doktorských (Ph.D.) studijních programů v oblastech biologie, chemie, geografie, geologie a ochrany životního prostředí včetně programů zaměřených na učitelství. Přehled studijních možností najdete na www.prirodovedcem.cz. 

Úspěšné absolvování studia znamená vytvoření celoživotního kapitálu. S diplomem z Univerzity Karlovy nebudete mít problém s uplatněním. Navíc vás bude pojit celoživotní přátelství s kolegy, kteří mají v kapse stejně kvalitní diplom, jako máte vy.

| PROJEKT PŘÍRODOVĚDCI.CZ

Pokud se zatím nechystáte studovat na vysoké škole nebo již máte studium za sebou, mohl by vás zaujmout projekt Přírodovědci.cz určený pro všechny zájemce o přírodní vědy. Čtvrtletník a web www.prirodovedci.cz obsahují několik rubrik věnovaných nejen vědě a výzkumu na fakultě. Prostřednictvím webové rubriky “Zeptejte se přírodovědců” můžete klást zvídavé dotazy odborníkům z fakulty. Na webu najdete také e-shop nabízející knihy, plakáty, textil a další zboží s přírodovědnou tématikou pro děti i dospělé. Pokud patříte mezi učitele, nabízí se pro vás registrace v tzv. “Katalogu pro učitele”, což je databáze přednášek a workshopů vedených odborníky či studenty.

Setkat se s námi můžete i on-line, stačí se na www.prirodovedci.cz pustit do bádání!

| FOTOGALERIE (by Petr Jan Juračka)

PROJEKT PŘÍRODOVĚDCI.CZ

WEBOVÉ STRÁNKY VYSTAVOVATELE

FACEBOOK VYSTAVOVATELE

| DALŠÍ VYSTAVOVATELÉ

Top