Veletrh vědy: /

UNIVERZITA PARDUBICE

UNIVERZITA PARDUBICE

Život je chemie, a také náš příběh začal chemií. Od roku 1950 jsme byli Vysoká škola chemická a chemicko-technologická. Dnes na Univerzitě Pardubice studují chemici i ekonomové, filozofové a historici, zdravotníci, dopravní experti, elektrotechnici a informatici, nebo restaurátoři.

Sedm fakult, sedm tisíc studentů, více jak 100 oborů, programů a specializací na výběr a institucionální akreditace v klíčových oborech. Studentům jsou k dispozici skvěle vybavené učebny a laboratoře.  Jsme připraveni ke spolupráci, nakročeni k velkým změnám. 

| VĚDA VE ŠPIČKOVÝCH TÝMECH

Ve vědě a výzkumu dosahují naši vědci excelentních výsledků, a tím se univerzita dlouhodobě řadí do první desítky mezi českými vysokými školami. Máme špičkové vědecké týmy, které se angažují v základním i aplikovaném výzkumu pro potřeby praxe. Spolupracujeme na desítkách domácích i mezinárodních projektů. 

| UNIVERZITA PARDUBICE – NAJDI SVOJI IDENTITU

| AKCE PRO ŽÁKY I VEŘEJNOST

S projektem Univerzita v pohybu vyrážíme se zábavnou prezentací vědy přímo do škol nebo na letní tábory Univerzita pravidelně pořádá dny otevřených dveří pro zájemce o studium, popularizační akce pro žáky i studenty základních i středních škol jako je jarní Vědecko-technický jarmark nebo podzimní Noc vědců. Se svým Science pointem nechybí ani každé léto na úspěšném Sportovním parku v centru Pardubic. Jsme aktivní i o prázdninách, kdy pořádáme Dětskou univerzitu a další příměstské tábory na fakultách pro děti. Všechny plánované akce najdete na webu univerzity. 

| DĚLEJ VĚDU, CO MÁ SMYSL

WEBOVÉ STRÁNKY VYSTAVOVATELE

FACEBOOK VYSTAVOVATELE

INSTAGRAM VYSTAVOVATELE

| DALŠÍ VYSTAVOVATELÉ

Top